Kurumsal

Şah Petrol Turizm İnşaat ve Ticaret A.Ş.  kurulduğu 05 Mayıs 1987 tarihinden bu yana, akaryakıt istasyonları işletmeciliğinde,  01/07/2006 yılına kadar “TÜRKPETROL” markasıyla çalıştıktan sonra, halen; sektöründe uluslararası marka değeri en yüksek olan “SHELL” şirketiyle,  Marmaris Merkez ve Marmaris-Muğla karayolu 8. Km de bulunan Taşhan mevkiindeki istasyonlarımızda iş ortaklığına devam etmektedir. 

Shell &Turcas Petrolcülük A.Ş. ile sağladığımız sinerjiyle, misafir olarak değer verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sayesinde; yerel ve bölgesel düzeyde, önemli başarılara adımızı yazdırmak için, çalışanlarımızla birlikte “takım ruhu ”nu sürekli canlı tutarak, sınırsız olan mükemmeliyetten taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz.

Bu emeklerimizin karşılığını da, her iki istasyonlarımız;  Türk Standartlar Enstitüsü (TSE) tarafından yapılan denetimler sonucu başarılarımızı taçlandıran  “Türk Standartları Enstitüsü TS 12820 Akaryakıt İstasyonları Emniyet Gerekleri Standardı ve TS 11939 Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG) İkmal İstasyonu İçin Emniyet Kuralları Standardı Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve yine  “ Türk Standartları Enstitüsü Müşteri Dostu Kuruluş”setifikasına layık görülmüştür.  

Sağlamaya çalıştığımız başarı ve gelişimin arkasında, nitelikli insan kaynağımız, yaklaşık 30 yıl da edindiğimiz tecrübelerle kazanılan bilgi birikimimiz, bize değer veren kıymetli misafirlerimizle olan güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

Sevgi, saygı ve dostluğu güvenle pekiştiren güçlü ilişkilerimizin, bundan böyle bütün paydaşlarımızla daha da büyümesi için azami gayreti göstermek öncelikli hedeflerimiz içinde yer almaktadır.

 

Misyonumuz 

“Şah Petrol” olarak faaliyet gösterdiğimiz alanların lokomotifi olan akaryakıt sektöründe, yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak yerel ve bölgesel alanlarda,  kârlı-verimli şirketler yaratmak ve ülkemiz ekonomisine katkı veren en önemli aktörlerden birisi olmak. 

Tartışmaya yer vermeyen, AR-GE harcamalarına milyarlarca Dolar harcama yaparak en kaliteli ve tasarruflu akaryakıt ürünlerini sunan tedarikçi  iş ortağımız “Shell”le;  hizmetlerimizde kaliteden taviz vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak,  topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, firma değerimizi yükselterek başarı çıtasını daha üst seviyelere taşımak ve hedef kitlelerle ulaşmak amacıyla, yeni iş ortaklıkları kurarak faaliyetlerimizi verimli bir şekilde geliştirmek için daha çok çalışmak. 

 

Vizyonumuz

Değerlerimizden taviz vermeden ve yer aldığımız her alanda farklılık yaratarak, katma değeri yüksek yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve bulunduğumuz sektörlerde lider konuma yükselmek.

 

Kalite Politikalarımız

Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, Devlet-Millet bileşkesine katkıda bulunmak. 

Müşteri memnuniyetini arttırmak için; kaliteli hizmetlerimizle taçlandırdığımız Shell’in son teknoloji ürünlerini “güler yüz”’le bizi tercih edip de istasyonlarımıza ziyaret eden değerli dost ve misafirlerimize sunarak “dün’ü aratmayan, bu günü mutlu kılan, yarın’ın daha daha iyi olması için sürekli iyileştirmeyi hem amaç, hem de araç haline getirmek.

Kalite politikası ve hedeflerinin tüm şirket bünyesinde benimsenmesi için; gerekli çalışmaları yaparak, takım arkadaşlarımızın eğitimlerini daha üst seviyelere çıkarmak,  iş memnuniyetlerini ve motivasyonlarını daha da arttırmak ve akılcı,  yenilikçi çalışmalarla onları desteklemek.

Sürekli iyileştirmeyi katma değer katacak değişimleri zamanında yaparak, verimlilik ve başarıyı getirecek pozitif farkın,  fark edileceği yenilikçiliği, şirketimizin her alanında en önemli hedef haline getirmek en temel kalite politikalarımızdır. 

 

Saygı ve Bağlılık 

İşlerimizi en doğru, dürüst açık ve net, şeffaf ve tutarlı şekilde yapmak için azami gayreti göstererek,  iş yerlerimizi ziyaret eden misafirlerimizle; başta güven, sevgi ve saygıyla yeni dost ve arkadaşlar kazanmak ve bu ilişkilerimizin sürekliliğini artırmak , vazgecilmezlerimizin en başında gelmektedir.