Paraf ile SHELL’de 25 TL ParafPara

 Monday, 04.04.2016
Shell & Turcas ve Halkbank, yeni yılda da kazandıran kampanyalarıyla müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor.

Akaryakıt ve bankacılık sektörünün önde gelen markaları Shell & Turcas ve Halkbank, yeni yılda da kazandıran kampanyalarıyla müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Paraf’la Shell’de yapılacak 75 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 25 TL ParafPara hediye ediliyor.

shell 25 per parafpar

Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu ürün ve hizmetler ile keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan ve bu kapsamda hizmetlerini farklılaştırmak amacı ile “Shell’e Hoş Geldiniz” müşteri deneyimi programını uygulayan Shell & Turcas ve üreten Türkiye’nin bankası Halkbank, başlattıkları yeni kampanyayla, müşterilerine kazandırmaya ve onları mutlu etmeye devam ediyor. Kampanya kapsamında, Paraf ile 15 Şubat – 31 Mart 2016 tarihleri arasında anlaşmalı Shell istasyonlarındaki Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde 4 adet 75 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapanlar 25 TL değerinde ParafPara kazanıyor.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Hasan Ünal, kampanyaya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Paraf ve Parafly ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirirken, onlara yepyeni ayrıcalıklar sunmaya çalışıyoruz. Shell ile birlikte hayata geçirdiğimiz bu kampanyayla, Paraf sahiplerinin akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilecekleri ekstra ParafPara kazanmalarını amaçlıyoruz. Bu yıl da imza atacağımız yeni kampanyalarla Paraf Ailesi’ni mutlu edecek yenilikler getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz ise kampanya ile ilgili görüşlerini şöyle ifade etti: “İstasyonlarımızı ziyaret eden misafirlerimizin hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmak ve ziyaretlerini keyifli hale getirmek bizim çok önem verdiğimiz bir konu. Paraf kredi kartı olan tüketicileri, Halkbank ile ortaklaşa ve ilk defa gerçekleştirdiğimiz bu kampanyaya katılarak, Shell istasyonlarında keyif alacakları kazançlı bir alışverişe davet ediyoruz.”

Shell & Turcas ve Halkbank işbirliğiyle düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonlarından SHELL yazıp boşluk bırakarak Paraf kredi kartlarının son 6 hanesini 3404’e SMS olarak göndermeleri yeterli olacak. Kampanyadan yararlanan Shell müşterileri, kazandıkları 25 TL değerindeki ParafPara’yı, 20 Nisan 2016’ya kadar Paraf üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanabilecek. 

* Kampanya kapsamında, Paraf ile 15 Şubat-31 Mart 2016 tarihleri arasında anlaşmalı SHELL istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz harcamasına yine Shell istasyonlarındaki başka bir harcamada geçerli olmak üzere  25 TL ParafPara verilecektir. Kampanyaya katılmak isteyenlerin harcama yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan SHELL yazıp boşluk bırakarak Paraf kredi kartının son 6 hanesini SMS’le 3404’e rgönderilmeleri gereklidir. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 25 TL ParafPara kazanabilir.

25 TL ParafPara, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek; 20 Nisan 2016’ya kadar Paraf üyesi SHELL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan ParafPara’lar 21 Nisan 2016’da geri alınacaktır. Kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Parafly kampanyaya dahil, Business kartlar, HalkCard, sanal kartlar, ek kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ise dahil değildir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. ve SHELL & TURCAS PETROL A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir.