Shell FuelSave Tırı Yola Çıkıyor

 Wednesday, 21.01.2015
Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu, Anadolu’yu Adım Adım Dolaşıp, Ticari Araç Sürücülerini Tasarrufa Davet Edecek.
Shell fuel save truck

Shell, ağır ve hafif ticari araç sürücülerine özel gerçekleştirdiği etkinliklere “Her Kuruşun Hakkını Verir” sloganıyla yola koyulan Shell FuelSave Tasarruf Yakıtları Tanıtım Turu ile devam ediyor. 20 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek tanıtım turu kapsamında Türkiye’de 10 il ziyaret edilecek, yaklaşık 5,000 km yok katedilecek. 

Shell fuel save truck

Shell & Turcas Petrol A.Ş’in 9 ildeki çeşitli etkinlik alanlarında hafif ve ağır ticari araç sürücüleri ile buluşacağı etkinlik 20 Kasım tarihinde başlıyor. Shell FuelSave ekibi sırayla; İstanbul, Kocaeli, Bursa, Manisa, Konya, Antalya, Adana, Kayseri, Samsun ve Ankara’da 10 ana etkinlik noktası  ve 45 mobil noktada ticari araç sürücüleri ile bir araya gelecek. Birbirinden eğlenceli yarışmalara ve oyunlara sahne olacak etkinliklere katılan herkes sürpriz hediyeler kazanabilecek.

Dört hafta sürecek Shell FuelSave Tanıtım Turu süresince belirlenen aktivite noktalarında 20,000 ticari araç sürücüsü ile birebir temas kurulabilecek. Sürücüleri, yakıt tasarrufu ve yol emniyeti konusunda bilgiler edinirken, etkinlik boyunca langırt ve uzaktan kumandalı kamyon yarışı gibi oyunlarla keyifli anlar bekliyor. 

Etkinliğe katılan ticari araç sürücüleri, Shell FuelSave ekibi tarafından misafir edildikleri etkinlik alanlarında berber ve masaj koltuğu, gibi hizmetlerden de yararlanabilecek. Shell, İstanbul ve Ankara’daki etkinlik alanlarında devrilen kamyon simülatörleri ile sürücüler için yol emniyetieğitimi çalışmaları da gerçekleştirecek. Usta sürücüler, sürüş güvenliği yanı sıra yakıt tasarrufu konusunda da bilgilendirilecek.